Logi sisse

KUIDAS TOIDUHÜGIEENIKOOLITUSELE REGISTREERIDA?

Ettevõtte töötajate toiduhügieenikoolitusele registreerimine:

1. Registreerige end kasutajaks, valides valikust esmalt

  • "Registreeri kasutajaks"

ning seejärel

  • "Registreeri ettevõtte/asutuse konto"

2. Minge Avalehele ning vajutage nupule "Telli koolitus" ja sisestage koolitatavate andmed.

NB! Kui soovite tellida venekeelset hügieenikoolitust, tuleb valida koolitustest eraldi venekeelne koolitus (ГИГИЕНА ПИТАНИЯ), vajutada nupule "Telli koolitus" ja sisestada koolitatavate andmed.

3. Tasuge toiduhügieeni koolituse maksumus läbi Teile sobiva pangalingi (Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bank) või ülekandega. Nii pangalinki kasutades kui ka ülekandega tasudes, saadetakse Teile arve automaatselt e- posti aadressile.

4. Peale hügieenikoolituse eest tasumist, saadetakse Teile automaatselt e- postiga koolitatavatele mõeldud paroolid koolitusel osalemiseks. Ülekandega tasumise korral, saadetakse koolitatavate paroolid Teie e- posti aadressile kolme tööpäeva jooksul.

5. Edastage saadud paroolid individuaalselt koolitatavatele.

 

Eraisikuna toiduhügieenikoolitusele registreerimine:

1. Registreerige end kasutajaks, valides valikust esmalt

  • "Registreeri kasutajaks"

ning seejärel

  • "Registreeri eraisiku konto"

2. Minge Avalehele ning vajutage nupule "Telli koolitus"

3. Tasuge Teile sobiva pangalingi (Swedban, SEB, Nordea, Danske Bank) kaudu toiduhügieenikoolituse maksumus.

4. Arve ning koolitusel osalemiseks vajalik kasutajanimi ja parool saadetakse Teie e- postile automaatselt, peale koolituse eest tasumist.

5. Osalege hügieenikoolitusel.

 

Toiduhügieenikoolitusel osalemine:

Koolituskeskkonda sisenemiseks ja hügieenikoolitusel osalemiseks tuleb logida end sisse koolitatavale mõeldud kasutajanime xxxx (koosneb viiest kuni kuuest nimbrist) ja parooliga (tähtede ja/või numbrite kombinatsioon).

Koolituskeskkonda sisenemisel veenduge, et enne koolituskeskkonna kasutajanime ja parooli sisestamist olete end "Ettevõtte/asutuse konto" või "Eraisiku konto" alt välja loginud.

Hügieenikoolitust saab läbida soovi korral mitmes osas. Koolituse katkestamiseks on vaja logida keskkonnast end välja. Koolitusele uuesti sisenemiseks on vaja logida end sisse. Toiduhügieenikoolituse läbinutele genereerib süsteem automaatselt nimelise tunnistuse. Tunnistuse võib võimalusel printida koheselt välja, salvestada arvutisse või saata soovitud e- posti aadressile. Ettevõttena registreerunud, saavad jälgida oma konto alt hügieenikoolitusel osalenute nimesid, eksami tulemusi ning vajadusel printida välja ka toiduhügieenikoolituse läbinute tunnistusi.

Koolitusega tutvumiseks vajuta siia.

Tutvumaks korduma kippuvate küsimustega (KKK), vajuta siia.